Zajedno do fondova EU

Europska Unija

Zajedno do fondova EU

Projekt je sufinancirala Europska Unija iz Europskog socijalnog fonda

U Zagrebu, 19. listopada s početkom u 13 sati održana je Završna konferencija projekta „Razvoj školskog volontiranja uspostavom mreže volonterskih klubova Crvenog križa“.

U petak, 19.10.2018. u 13 sati, u prostoru Cinestar Arene Zagreb održana je Završna konferencija projekta „Razvoj školskog volontiranja uspostavom mreže volonterskih klubova Crvenog križa“.

Osim predstavljanja rezultata projekta (Petra Kralj, županijski koordinator projekta), razgovaralo se o institucionalnom okviru volonterstva u Hrvatskoj (Željko Jurković, Centar za mlade Križevci), povezivanju Crvenog križa s osnovnim i srednjim školama Zagrebačke županije kroz projekt (Klementina Stepinac, SŠ Jastrebarsko) te razvoju aktivnog građanstva kod djece (Nena Franić, OŠ Ivan Benković).

Događaju su nazočili predstavnici uključenih škola, gradskih društava Crvenog križa te sami volonteri na projektu.

Zahvaljujemo svima na dolasku.

Prethodni članak
WordPress Theme